Sosyal Medya

ADALET ve KALKINMA PARTİSİ KOCAELİ İL BAŞKANLIĞI

Dailymotion VideoFacebook

Ak Parti Gebze Aday Tanıtım Programına Kilitlendi

29 Ocak 2014
Ak Parti Gebze Aday Tanıtım Programına Kilitlendi
Ak Parti Gebze İlçe Başkanlığı 01 Şubat 2014 cumartesi saat 19:00 'da yapılacak olan Aday Tanıtım Programının kusursuz olarak organize edilmesi için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, Mahalle Başkanları ve İlçe başkan yardımcıları ile Aday Tanıtım Programı gündemi ile ilgili toplantı düzenledi. İlçe icra kurulu ve ilçe yönetim kurulu toplantısı sonrasında İlçe SKM'de  Meclis üyeleri aday adayları ile bir araya gelerek Aday Tanıtım Programının görsel bir şölen olarak gerçekleştirilmesi için yapılan hazırlıkları Meclis Üyesi aday Adayları ile paylaştı.

 

KAFLI: TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

 Meclis Üyesi aday adaylarına yaşanan süreci ve yapılan çalışmaları aktaran İlçe başkanı Cemalettin Kaflı; gerek İlçe yöneticilerimiz, Kadın ve Gençlik Kolları teşkilatlarımız ve gerek siz Meclis Üyesi Aday Adayı arkadaşlarımızla birlikte dahil olduğumuz Ak Parti ailesi olarak bu zamana kadar olduğu gibi şuan ve sonrasında da gün bir ve beraber olma günüdür. 1 Şubat 2014 Gebze teşkilatlarının düğün günüdür. Bu anlamda teşkilatımız için önemli günde her bir arkadaşımızın sorumluluklarını yerne getirmek için elinden geleni yapacağından şüphem yok, tüm bu duygu ve düşüncelerle cumartesi günü büyük bir katılım ve coşku ile gerçekleştireceğimiz Aday Tanıtım Programımıza tüm halkımızı davet ediyor şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum' dedi.

 

KÖŞKER ARALIKSIZ ÇALIŞIYORUZ

İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı sonrasında selamlama konuşmasını gerçekleştiren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker; bizler çalışmalarımıza ara vermeksizin devam ediyoruz. Siz çok değerli meclis üyesi aday adayı arkadaşlarımızla birlik ve beraberlikle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz Aday tanıtım programımızı da tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımızla  ve halkımızın coşkulu katılımıyla gerçekleştireceğiz. ’dedi. Ayrıca Ak Parti Gebze İlçe SKM ‘de gerçekleştirilen toplantıda  Meclis Üyesi Aday Adaylarına ilçe Başkanı tarafından 1 Şubat 2014 Cumartesi saat 14:00’de Kocaeli Büyükşehir tarafından yapımı tamamlanan D100 Aşıroğlu Köprülü Kavşağı Tanıtım programının davet bilgisi aktarıldı.Paylaş

Facebook Twitter Vimeo Share to Stumble Upon More...


Yorumlar

İlgili HaberlerYazdır